Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Kjo pronë është 1 minuta në këmbë nga plazhi. Një vend me pamje nga deti, Hotel Zhironi ofron sherbim me ajër të kondicionuar me  WiFi pa pagese në Vlorë. Hoteli  ka një restorant në vend dhe një zonë private plazhi me karrige të lira dielli.

Të gjitha dhomat përfshijnë një ballkon me pamje në det ose mal dhe një TV të sheshtë. Banjo private përbëhen nga një dush.

  Parking i Lire      Pamje nga Deti           Free WiFi
 Dhoma Familjare     Restorant                Bar

Opening Hours

Monday

24h

Tuesday

24h

Wednesday

24h

Thursday

24h

Friday

24h

Saturday

24h

Sunday

24h

Address

Our Address:

zhironi vlore

GPS:

40.4048243, 19.4799507

Telephone:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.