Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Amed ros nje prej bareve dhe restoranteve me te reja ne qytetin e vlore me guzhin turke dhe mesdhetare me embelsira dhe pije tipike turke

Address

Our Address:

Amed ros vlore

GPS:

40.4398105, 19.49556860000007

Telephone:

-

Email:

-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.