Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Nje nga dyqanet me kreativ ne qytetin e Vlores per krijimin e buqetave  bukura dhe duke realizuar te gjitha surprizat e imagjinates suaj .Buqeta nusesh , arredime ambjetesh dhe eventesh te ndryshme , kompozime lulesh sipas deshires ndodhet ne kryqezimin albano e romina , vlore.

Address

Our Address:

gioia flowers vlora

GPS:

40.461434679248, 19.485778079033

Telephone:
Email:

-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.