Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Hotel Aliko ka  një restorant  dhe një bar me një tarracë me pamje nga deti, Hotel Aliko ndodhet në Vlorë, 4 km nga qyteti. WiFi pa pagesë është në dispozicion dhe parkim falas . Dhomat me ajër të kondicionuar janë të pajisura  frigorifer dhe një TV kabllor . Banjo private e pajisur me një dush dhe një bide. Ofrohen tualete të lira dhe tharëse flokësh . Çdo dhomë përmban një ballkon me pamje nga deti ose mali.

.

 

Opening Hours

Monday

24h

Tuesday

24h

Wednesday

24h

Thursday

24h

Friday

24h

Saturday

24h

Sunday

24h

Address

Our Address:

Hotel ALIKO

GPS:

40.413165213238, 19.482466578484

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.