Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Hotel Bar-Restorant “Pavarësia” i ka fillesat e veta në vitet 1994-1995 me hapjen e një restoranti të vogël dhe të këndshëm me një kuzhinë të bazuar kryesisht në produktet e detit.
Pasioni, dëshira dhe kontributi i përbashket i familjes Serjani bënë që restoranti të shndërrohet në një simbol të qytetit për klientët vendas dhe ata të huaj. Vitet kalojnë dhe puna e palodhur, vullneti bënë të lindë ideja e ndërtimit të një hoteli ku t´u ofrojnë miqve më shumë se sa thjesht një biznes, ngrohtësi familjare, shërbim perfekt dhe komfort funksional.
Qëndrimit në Hotelin “Pavarësia” i japin vlerë dhe vizitat në muzeumet kryesore të qytetit bregdetar të Vlorës për t`u njohur me historinë e tij si Muzeu i Pavarësisë i cili është pak metra nga hoteli, Muzeu Etnografik dhe Muzeu Historik në zonën historike të qytetit. Por duke qëndruar në Vlorë, në “Portën e Rajonit të Jugut” ka shume vende me interes për t`u vizituar brenda ditës. Hotel “Pavarësia” ju ofron informacion të detajuar dhe shërbimin e transportit për të vizituar si Kalaja e Kaninës, Manastiri i Zvërnecit, Porti i Jahteve në Orikum, Parku Arkeologjik Kombëtar “Oriku”, Parku Arkeologjik “Amantia”, Parku Kombëtar Llogorasë e të tjera vende me interes të lartë për vizitorët.

ROOMSAddress

Our Address:

Vlore Hotel Pavresia

GPS:

40.45285810000001, 19.485213199999976

Kontakto

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.