Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Hotel Nimfa ofron sherbin ne dhome me ajër të kondicionuar, 6 km nga qendra e Vlorës.  Wi-Fi   pa pagese dhe parkim falas private.Të gjitha dhomat përfshijnë një ballkon dhe jane me një TV, një zonë të shtrojë me një divan dhe një vend të sigurtë. Banjo private përfshijnë një dush, tharëse flokësh dhe tualete falas.

Guests qëndruar në Hotel Nimfa mund të gëzojnë shijen  gastronomike të restorantit  ose te provojne një pije freskuese në bar. Ofrohen aktivitete të tilla si noti, snorkeling dhe hiking mund të jenë të gëzuar në afërsi.Kjo pronë ka gjithashtu një nga vendet më të vlerësuara në Vlorë!

 Parking Falas               Pamje nga deti              Free WiFi
 Lejohen Kafshet           Dhoma Familjare           Restaurant
 Bar

Opening Hours

Monday

24h

Tuesday

24h

Wednesday

24h

Thursday

24h

Friday

24h

Saturday

24h

Sunday

24

Address

Our Address:

hotel nimfa

GPS:

40.4062446, 19.480825200000027

Telephone:

Our Useful Features & Services

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.