Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Hotel numer one ndodhet ne Gjirokaster ne zonen muzeale te qytetit nga ku keni mundesin te vizitoni pjesen me te bukur te qytetit me dhoma komode ,wi fi falas me sall konferencash dhe me nje restorant me gatime tradicionale dhe mesdhetare

Opening Hours

Monday

24h

Tuesday

24h

Wednesday

24h

Thursday

24h

Friday

24h

Saturday

24h

Sunday

24h

Address

Our Address:

Hotel number one gjirokaster

GPS:

40.078527, 20.1372662

Telephone:
Web:

-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.