Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Qendra Interlondon-Center Vlorë ofron shërbimet si më posht:

Ndërtim dhe mirëmbajtje Faqesh interneti

Servis i specializar Kompjuterash

Ndërtim rrjetesh dhe programim serverash

Sisteme sigurie si: Alarame, Kamera etj.

Kanceleri

Shitje Kompjuterash Desktop & Laptop

Aksesore të ndryshme

Shitje kamerash sigurie, sisteme Alarmi

 

Opening Hours

Monday

08-22

Tuesday

08-22

Wednesday

08-22

Thursday

08-22

Friday

08-22

Saturday

08-22

Sunday

15-22

Kontakto

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.