Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Dyqan i vendosur ne bulevardin vlore -skele me veshje dhe kepuce dhe aksesor per femrat .Tendencat e fundit dhe stile te ndryshme veshjesh

Opening Hours

Monday

09:00-21:00

Tuesday

09:00-21:00

Wednesday

09:00-21:00

Thursday

09:00-21:00

Friday

09:00-21:00

Saturday

09:00-21:00

Sunday

09:00-21:00

Address

Our Address:

Just in time vlore

Telephone:

-

Email:

-

Web:

-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.