Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Kastrioti Motors operon në tregun Shqiptar, prej shumë vitesh, duke ofruar eksperiencën më të mirë në sektorin e automjeteve, servisit të automjeteve e shumë shërbime të tjera.

Me një eksperiencë 10 vjecare ne mbulojmë të gjitha kërkesat tuaja për t’ju shërbyer në mënyrë rigoroze , për të gjetur makinës që gjithmonë keni ëndërruar, për të ti shtuar makinës tuaj cdo opsion shtesë që keni imagjinuar.

Për të gjitha këto shërbime Kastrioti Motors ofron gjithë stafit e tij profesional në shërbimin tuaj.

Të specializuar në servis dhe shërbim duke përfaqësuar ekskluzivisht firmat e mirënjohura angleze të pjesëve të këmbimit , ne kemi arritur të fitojmë besimin e klientëve ndër vite. Kastrioti Motors nëpërmjet metodave më bashkëkohore dhe një staff të kualifikuar dhe të përkushtuar jo vetëm ofron shërbim optimal për makinën tuaj por edhe editime dhe design nga vetë kompania jonë.

Tek Kastrioti Motors ju mund ta shndërroni makinën tuaj të vjetër në një automjet modern 4×4 me opsione që I keni parë vetëm në emisionet më të medha te Tunning Cars. Ndryshojini pamjen makinës tuaj.

Për cdo pjesë këmbimi që këkoni nuk ken ipse shkoni larg pasi mund ti gjeni shumë thjesht tek Kastrioti Motors. Gjithë pjesët e këmbimit janë të ardhura nga Anglia dhe zotërojnë cilësinë më të lartë.

Games tonë të shërbimeve i janë shtuar me kohë shit-blerja e makinave te përdorura dhe dhënia me qera (RENT 4×4) e makinave për terrene të vështira.

SHËRBIME

Kastrioti Motors sh.p.k ofron nje game te gjere sherbimesh per riparimin dhe permiresimin e makines tuaj. Ne ofrojme nje sere sherbimesh cilesore kryesisht per automjete 4×4 ,  ofrojme opsione shtese per makina te vjetra duke I kthyer ato ne makina te reja , servis profesional qe ofron siguri, pjese kembimi per mjete te ndryshme  dhe mjete te tjera per safari. Gjithashtu kompania jone meret dhe me vleresimin dhe blerjen e makinave te reja . Sherbimet qe ne kryejme jane te nje sigurie te larte dhe me nje garanci te gjate .
Kastrioti Motors pervec servisit te makinave ofron dhe lyerjen makinave me nje staf profesionist.

Nje nder mundesite me te vecanta qe te ofron kompania jone eshte shnderimi total I makinave te vjetra ne perla te rruges. Jemi nder te paret ne shqiperi per rregullimin total te makinave te vjetra duke I kthyer ato ne te reja dhe funksionale per kohen .
Teknologjia dhe stafi qe ne disponojme tregojne edhe nje here profesionalizmin dhe suksesin tone ne tregun kombetar. Sherbimi I ofruar nga stafi jone eshte profesional dhe cilesor dhe mbi te gjitha ne nje kohe rekord.

Sherbimet kryesore jane:

  • Riparimi i makinave kryesisht fuoristrade dhe makina 4×4
  • Vleresimi dhe blerja e makinave te reja.
  • Servis per makina kryesisht per makina 4×4
  • Lyerje per makina
  • Pjese kembimi per makina
  • Riparimi dhe shnderimi total i makinave te vjetra ne te reja
Kontakto

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.