Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Kompleksi “ALGEDI” ofron bar restorant piceri dhe gjithashtu dhomat e drurit te cilat sherbejne per kampingje verore .

Located near ”Manastiri Zvernec”, 10 minutes away from Vlora city. Kompleksi  ALGEDI offers everything that a turist needs.Our restaurant includes all sea food also some varity of meat. Our kitchen is like Italian kitchen. Also we offer pizzeria including all types of pizza. We have a capacity of 200 umbrella with 2 chaises each, and parking for everyone under the tree.

 

Kontakto

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.