Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

 

Kompleksi Italo-Shqiptar Diamond Hill SPA & Hotel është oazi i qetësisë dhe relaksit në çdo stinë të vitit !
Një Spa moderne më e kompletuara në Shqipëri, Suita dhe kënd madhështor lojërash për fëmijë !

“I pozicionuar në zonën më tërheqëse të Vlorës, Uji i Ftohtë, Kompleksi Italo-Shqiptar Diamond Hill SPA & Hotel është oazi i qetësisë dhe relaksit në çdo stinë të vitit !

Një Spa moderne më e kompletuara ne Shqiperi me Aromaterapinë ( Tinozza Tirolese, Shpellen me Avull, Sauna, Jacuzzi, Hammam, Dhoma e Kripës si dhe Pishinat Dimërore dhe Verore ku përvjetori i martesës tuaj, ditëlindja e personit të zemrës apo dita e të dashuruarve “Shën Valentini” do merrte kuptimin e plotë të dashurisë.

Një kënd madhështor lojërash ku festa e ditëlindjes për fëmijët tuaj kthehet si aventurat në DisnayLand, si dhe 2 Kate parking nëntokë e bën Diamond Hill kompleksin më të vizituar në Vlorë nga çiftet dhe familjarët.

I hapur me qëllim, ofrimin e shërbimeve për të gjitha moshat, Kompleksi italo-shqiptar  Diamond Hill ka arritur të përmbushë në pak kohë pritshmëritë e çifteve dhe familjeve shqiptare të cilët kalojnë fundjavat e tyre në resortin e ri turistik.
Oazi i Diamond Hill SPA & Hotel është projektuar për të kthyer fundjavat tuaja në Aventura relaksuese dhe në ditët më të ftohta të dimrit !”

Ju Mirëpresim!

Address

Our Address:

Vlore Diamon Hill

GPS:

40.4161996, 19.4858364

Telephone:
Kontakto

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.