Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Shërbim Taxi falas.

Eksperienca jonë dhe cilesia e produkteve tona është garanci për shijen në tavolinen tuaj.

 

Opening Hours

Monday

10-24

Tuesday

10-24

Wednesday

10-24

Thursday

10-24

Friday

10-24

Saturday

10-24

Sunday

10-24

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.