Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Hotel Regina City lindi me perkushtimin drejt me te mires , te bukures dhe pasionit.
Hotel Regina City ndodhet ne lungomaren e Vlores me nje pozicion dhe strukture qe e ben ate nje nga ambjentet me moderne te qytetit. Me nje panorame relaksuese det-koder ku ndodhet dhe pishina me nje lounge bar si dhe restoranti me gatimet mesdhetare .Padyshim qe pushimet tuaja do te jen akoma me te vecanta tek Regina City.

Shërbim lavanderie                                             Restorant

I përshtatshëm për fëmijët                                   Bar

wifi pa pagese

Opening Hours

Monday

24h

Tuesday

24h

Wednesday

24h

Thursday

24h

Friday

24h

Saturday

24h

Sunday

24h

Address

Our Address:

regina city vlore

GPS:

40.4374672, 19.49634059999994

Telephone:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.