Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Apartamente per pushuesit vendosur ne fillim te lungomares ku pushuesit mund te jen afer plazhit dhe afer qendrabe te banuara te pajisura me dhom gjumi dhe guzhin dhe wifi falas

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Vlore

GPS:

40.43405265635328, 19.496711016853737

Telephone:

-

Email:

-

Web:

-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.