Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Nje nga sallonet me te mira ne qytetin e vlore me nje parukiere estetiste dhe make up artist brenda ktij salloni realizohen make up profesional ,lyerje dhe prerje floku ,depilime ,manikyr dhe pedikyr dhe vetulla me mbushje permamente .

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Vetem e hena pushim

Address

Our Address:

Sallon klodi vlore

GPS:

40.466165614681, 19.491580345482

Telephone:
Email:

-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.