Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Dyqani i vererave me cilesore degustim i shoqeruar me djathera dhe embelsira te ndryshme

Address

Our Address:

Santa margherita tirane

GPS:

41.32727190000001, 19.811406600000055

Telephone:

-

Email:

-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.