Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search
E vendosurafër plazhit dhe me dizajn të veçantë  ku të gjitha dhomat kanë pamje nga deti.
Santa Quaranta "Premium Resort", një hotel familjar  në Sarandë, është një destinacion turistik luksoz, me personalitetin e vet unik. Turizmi ynë përmban plazhe  me diell, strehim elegant, ngrënie , pije tradicionale dhe ndërkombëtare premium, dhe shumë pajisje të tjera.

Santa Quaranta "Premium Resort" ka një sasi të madhe të mysafirëve të përsëritur . Pronësia e tij menaxhohet dhe operohet nga menaxherët dhe stafi i cili kujdeset shumë për kënaqësinë e vizitorëve dhe vazhdojnë duke punuar dhe përmirësuar veten për të arritur këtë qëllim.
 Pishine                      Parkim Falas                  Pamje nga Deti
 WiFi Pa Pagese        Dhoma Familjare            Bar
 

Opening Hours

Monday

24h

Tuesday

24h

Wednesday

24h

Thursday

24h

Friday

24h

Saturday

24h

Sunday

24h

Address

Our Address:

saranda

GPS:

39.85784530525685, 20.02008318901062

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.