Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Sherbime ligjore vlore ju ofron mundesin per heqjen e ekplusionit ne te gjithashtetet e Schengenit dhe konsulenc ligjore fslas

Address

Our Address:

Gjykata vlore

GPS:

40.46391939999999, 19.483759400000054

Telephone:

-

Email:

-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.