Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Taverna tek lilo e vendosur ne nje nga qendrat me te vizituara ne vlore ofron nje ushqim cilesor dhe gatime tradicionale shqiptare e nderthurur dhe me guzhinen italiane me bje stil unik dhe çmime te arsyeshme

Opening Hours

Monday

6:00-12:00

Tuesday

6:00-12:00

Wednesday

6:00-12:00

Thursday

6:00-12:00

Friday

6:00-12:00

Saturday

6:00-12:00

Sunday

6:00-12:00

Address

Our Address:

Te lilo

GPS:

40.4550148, 19.484365900000057

Telephone:
Email:

-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.