Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

The wave esht nje nga baret me te frekuentuara ne Vlore per sherbimin e pijeve koktejleve dhe verave me t mira cdo fundhav muzik live dhe guzhine mesdhetare dhe europiane

Opening Hours

Monday

8:00-3:00

Tuesday

8:00-3:00

Wednesday

8:00-3:00

Thursday

8:00-3:00

Friday

8:00-3:00

Saturday

8:00-3:00

Sunday

8:00-3:00

Address

Our Address:

The wave vlore

GPS:

40.442452, 19.495455900000024

Telephone:
Email:

-

Web:

-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.