Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Nje nga hotelet me te mira ne shqiperi me sallat m te medha dhe me komode te konferencave me shqerim nga aeroporti. Me nje sherbim wifi fslas dhoma komode dhe qender Spa

Address

Our Address:

Tirana international

GPS:

41.32977, 19.81860299999994

Telephone:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.