Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Bar Restorant Piceri Xhokla ofron per ju sherbim te kulturuar, gatime speciale dhe kenaqesine e te qenit shume prane detit! Organizojme evenimentet tuaja me te rendesishme, dasma, fejesa, ditelindje etj,. Ju mirepresim!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.