Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Kamera Sigurie

Kamera Sigurie

Sisteme kamerash për biznese dhe shtëpi !

 

Sisteme vëzhgimi

  • Kamera sigurie cilësore të brendshme me parametra nga më të ndryshmet;
  • Kamera sigurie cilësore të jashtme me parametra nga më të ndryshmet;
  • Regjistrues DVR cilësor me parametra  nga më të ndryshmet;
  • Aksesor për sistemin e monitorimit si: Hardisqe, Kabllo, Koka, mediaconverter, filtra, etj.

Montimi dhe konfigurimi i sistemit të kamerave sipasë kërkesës.

Mirëmbajtë për sistemin e monitorimit nga një staf i specialzuar në çdo moment.

 

 

About albnetvlore

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.