Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Makineri Automatike për Amballazhim

Makineri Automatike për Amballazhim

Shitet një Makineri amballazhimi automatik për lëngje të ndryshme në gota plastike.

Bënë paketimin e lëngjeve të ndryshme në gota plastike.

Makineria është në gjendje të shkëlqyer nga ana teknike dhe ka të gjithë aksesorët e nevojshëm.

Kapaciteti i makineris është 24/min

Për më shumë info na kontaktoni.

Cmimi 5 Euro

About albnetvlore

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.